Anahí Sin Limites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahí Sin Limites


 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se

 

 Kateri žanri filmov so vam najljubši?

Go down 
+11
;ptica
tara
mariposita.
any.*
Hayden
Tinkerbell
Giovanna.
Lady GaGa
outofcontrol.
miss malfoy
.serpensortia
15 posters

Kateri žanri filmov so vam najljubši?
Akcijski filmi
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar110%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 10% [ 4 ]
Pustolovski filmi
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar18%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 8% [ 3 ]
Komedije
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar128%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 28% [ 11 ]
Kriminalke/gangsterski fimi
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar13%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 3% [ 1 ]
Drama
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar13%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 3% [ 1 ]
Epski/zgodovinski filmi
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar10%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 0% [ 0 ]
Grozljivke
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar118%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 18% [ 7 ]
Mjuzikli
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar110%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 10% [ 4 ]
Znanstveno fantastični filmi
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar18%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 8% [ 3 ]
Vojni filmi
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar10%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 0% [ 0 ]
Vesterni
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar13%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 3% [ 1 ]
Ne morem se odločiti
Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar19%Kateri žanri filmov so vam najljubši? Bar1
 9% [ 4 ]
Skupaj glasov : 39
 

AvtorSporočilo
.serpensortia
El fiel ASL (♥)
El fiel ASL (♥)
.serpensortia


Female Število postov : 369
Starost : 30
Anahi kot igralka ali kot pevka? : ;Naj <3
Points : 239
Registration date : 04/02/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyNed Mar 08, 2009 3:51 pm

* Akcijski filmi
* Pustolovski filmi
* Komedije
* Kriminalke/gangsterski fimi
* Drama
* Epski/zgodovinski filmi
* Grozljivke
* Mjuzikli
* Znanstveno fantastični filmi
* Vojni filmi
* Vesterni

Kateri žanri filmov so vam najljubši?
Nazaj na vrh Go down
miss malfoy
La jefa {♥}
La jefa {♥}
miss malfoy


Female Število postov : 648
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Pevka. (:
Points : 657
Registration date : 24/12/2008

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyNed Mar 08, 2009 4:00 pm

Zakaj je možnost ne morem se odločit, če je pa na voljo množična izbira? :lol:

Označla sm akcijske filme, komedije, grozljivke in mjuzikle. Kateri žanri filmov so vam najljubši? 51711
Najraje imam pa takšne ... tipične ameriške najstniške filme. Kateri žanri filmov so vam najljubši? 51711
Nazaj na vrh Go down
outofcontrol.
La jefa {♥}
La jefa {♥}
outofcontrol.


Female Število postov : 1243
Anahi kot igralka ali kot pevka? : karkoli želi... ampak bolj kot pevka
Osebno sporočilo : al perderme en tu mirada algo sucedio... milagrosamente el alba comenzo a llenarse de color...
Points : 1138
Registration date : 24/12/2008

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyNed Mar 08, 2009 4:03 pm

Js sm dala komedije, znanstveno fantastični in pustolovski filmi.
Obstajajo pa tudi izjeme. Kateri žanri filmov so vam najljubši? 64130 Ampak vojni filmi pa 100% ne Kateri žanri filmov so vam najljubši? 876623
Nazaj na vrh Go down
https://anahisinlimites-slo.slovenianforum.com/
Lady GaGa
Asistent [♥]
Asistent [♥]
Lady GaGa


Female Število postov : 228
Starost : 29
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Los 2 juntos. (:
Osebno sporočilo : Uživaam Lajf. (:
<333
Points : 185
Registration date : 23/02/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyNed Mar 08, 2009 4:15 pm

Jz sm pa dala akcije, komedije, pa znanstveno fantastični so tut fajni. Aja, pa te ameriške serije so mi ful ušeč.[ Razočarane gospodinje, Zdravnikova vest, Na kraju zločina, Prijatelji, Žametna mafija, Sex v mestu...] Uglavnem to mi je naj. Kateri žanri filmov so vam najljubši? 51711
Nazaj na vrh Go down
Giovanna.
El fiel ASL (♥)
El fiel ASL (♥)
Giovanna.


Female Število postov : 345
Anahi kot igralka ali kot pevka? : pevka in igralka.
Points : 303
Registration date : 01/03/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyNed Mar 08, 2009 6:23 pm

označla sem komedije, grozljivke, mkjuzikle ker to obozujem. Kateri žanri filmov so vam najljubši? 51711
Nazaj na vrh Go down
.serpensortia
El fiel ASL (♥)
El fiel ASL (♥)
.serpensortia


Female Število postov : 369
Starost : 30
Anahi kot igralka ali kot pevka? : ;Naj <3
Points : 239
Registration date : 04/02/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyNed Mar 08, 2009 7:44 pm

jst nisem dala kaj Kateri žanri filmov so vam najljubši? 75402 sicer pa zgodovinski, znanstveno-fantastični, komedije ... svega i svašta Kateri žanri filmov so vam najljubši? 51711
Nazaj na vrh Go down
Tinkerbell
Si že v formi...
Si že v formi...
Tinkerbell


Female Število postov : 88
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Obojeee!
Osebno sporočilo : Any i DO believe in you!
Points : 102
Registration date : 06/04/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptySre Apr 08, 2009 1:28 pm

Jaz si zelo rada pogledam komedije Kateri žanri filmov so vam najljubši? 64130 So zelo fajn in zakon! Tko da so mi najbolj komedije.
Nazaj na vrh Go down
Hayden
Kraljica kvalitetnih postov [♥]
Kraljica kvalitetnih postov [♥]
Hayden


Female Število postov : 175
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Oboje
Points : 118
Registration date : 27/02/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptySre Apr 08, 2009 4:15 pm

Rada imam filme, ki so posneti po neki življenski zgodbi. Ne maram 3D risanih filmov, ker so res bedni, in sovražim tut znanstveno fantastične filme. Rada mam tko realnost. Grozlivke so mi kul, komedije so bedne, še posebi če v njih igra kakšen Jim Cary in začne težit s tistimi njegovimi facami. Všeč so mi filmi, ki so ponavad ob sobotah na enki in so taki, kao pustolovski al kko naj se izrazm. In ja, najstniški filmi so tut kul, sam ne mislm s tem kšne Ameriške pite in to, ko so sami pohotni fantje ampak tko, aja pozabla sm že Muzikale. Mamma mia, je bil res eden najboljših kar sem jih gledala, daleč pred HSM.Kateri žanri filmov so vam najljubši? 162223 In sovražim tut take preveč pocukrane filme, Ohh, love you ipd...
Nazaj na vrh Go down
any.*
Si že v formi...
Si že v formi...
any.*


Female Število postov : 111
Anahi kot igralka ali kot pevka? : pevkaa
Points : 110
Registration date : 03/03/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptySob Apr 18, 2009 3:53 pm

komedije grozljivke pa mjuzikle mam pa tut akcijske komedije rada Kateri žanri filmov so vam najljubši? 75402
Nazaj na vrh Go down
mariposita.
VIP pomočnik [♥]
VIP pomočnik [♥]
mariposita.


Female Število postov : 781
Anahi kot igralka ali kot pevka? : oboje,ampak kot pevko bolj...
Osebno sporočilo : Any te amo muchisimo...Tu eres mi vida para siempre...TE AMO...TE AMO....
Points : 933
Registration date : 11/02/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyČet Maj 07, 2009 1:27 pm

meni so vsec drame komedije ... vojni pa tui meni niso vsec ki se tam streljajo...
Nazaj na vrh Go down
https://anahisinlimites-slo.slovenianforum.com
tara
Začenjaš...
Začenjaš...
tara


Female Število postov : 23
Anahi kot igralka ali kot pevka? : pevka
Osebno sporočilo : Hey.
Points : 23
Registration date : 30/04/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyPon Jun 01, 2009 3:54 pm

največkrat gledam komedije včas tut dramo al pa akcijo
Nazaj na vrh Go down
;ptica
Začenjaš...
Začenjaš...
;ptica


Female Število postov : 15
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Kot pevka.
Osebno sporočilo : Anahi rocks.
Points : 15
Registration date : 16/06/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptySre Jun 17, 2009 8:01 pm

meni je všeč veliko zvrsti, saj če je film dober, dobro posnet je lahko meni vseeno al je to drama al komedija..
drugače pa sem glasovala za dramo, akciski fil, komedijo, grozljivko Kateri žanri filmov so vam najljubši? 114760
Nazaj na vrh Go down
Miha-Rocks
Si že reden član...
Si že reden član...



Male Število postov : 391
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Anahi kot igralka in pevka
Osebno sporočilo : Anahi Sin Limites por siempre
Points : 336
Registration date : 06/02/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyČet Jul 02, 2009 8:18 am

Komedije Kateri žanri filmov so vam najljubši? 701363
Nazaj na vrh Go down
https://anahisinlimites-slo.slovenianforum.com
MaTićko.
Začenjaš...
Začenjaš...
MaTićko.


Male Število postov : 46
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Oboje
Points : 55
Registration date : 09/02/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyNed Jul 05, 2009 9:10 am

Komedije
Grozljivke
ZF
Nazaj na vrh Go down
Tinnca.
Začenjaš...
Začenjaš...
Tinnca.


Female Število postov : 38
Starost : 30
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Oboje*
Points : 40
Registration date : 03/09/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyPet Sep 04, 2009 2:14 pm

Najbol so mi itak komedije, pol pa pridejo na vrsto pustolovski filmi pa zadnje case mam tudi rada grozlivke. Kateri žanri filmov so vam najljubši? 540721
Nazaj na vrh Go down
http://anahiprincesa.bestforumonline.com
Anny.^^
Začenjaš...
Začenjaš...
Anny.^^


Female Število postov : 12
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Super.
Points : 14
Registration date : 07/09/2009

Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? EmptyPon Sep 07, 2009 11:28 am

Ne morem se odLočit, ker mi jih je ušeč več. (:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri žanri filmov so vam najljubši?   Kateri žanri filmov so vam najljubši? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kateri žanri filmov so vam najljubši?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahí Sin Limites :: {{ ankete ;; encuestas ;; polls-
Pojdi na: