Anahí Sin Limites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahí Sin Limites


 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se

 

 Brez katerega modnega dodatka ne morete?

Go down 
+10
;ptica
tara
mariposita.
any.*
Tinkerbell
Hayden
barbie_
miss malfoy
outofcontrol.
.serpensortia
14 posters

Brez katerega modnega dodatka ne morete?
Uhanov
Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar19%Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar1
 9% [ 2 ]
Zapestnic
Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar152%Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar1
 52% [ 12 ]
Verižic
Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar117%Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar1
 17% [ 4 ]
Prstanov
Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar14%Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar1
 4% [ 1 ]
Sponk in ostalih dodatkov za lase
Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar117%Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar1
 17% [ 4 ]
Drugo (napišite kaj)
Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar10%Brez katerega modnega dodatka ne morete? Bar1
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 23
 

AvtorSporočilo
.serpensortia
El fiel ASL (♥)
El fiel ASL (♥)
.serpensortia


Female Število postov : 369
Starost : 30
Anahi kot igralka ali kot pevka? : ;Naj <3
Points : 239
Registration date : 04/02/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyTor Mar 03, 2009 5:07 pm

Brez katerega modnega dodatka ne morete? So to uhani, zapestnice, ...
glasujte v anketi :red face:
dala sem več možnih izbir

Jaz ne shajam brez uhanov in zapestnic Brez katerega modnega dodatka ne morete? 75402
Nazaj na vrh Go down
outofcontrol.
La jefa {♥}
La jefa {♥}
outofcontrol.


Female Število postov : 1243
Anahi kot igralka ali kot pevka? : karkoli želi... ampak bolj kot pevka
Osebno sporočilo : al perderme en tu mirada algo sucedio... milagrosamente el alba comenzo a llenarse de color...
Points : 1138
Registration date : 24/12/2008

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyTor Mar 03, 2009 5:23 pm

Jst lahko zdržim brez modnih dodatkov. Brez katerega modnega dodatka ne morete? 64130
Tko da nič. Pogosto pa nosim zapestnice in uhane. :red face:
Nazaj na vrh Go down
https://anahisinlimites-slo.slovenianforum.com/
miss malfoy
La jefa {♥}
La jefa {♥}
miss malfoy


Female Število postov : 648
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Pevka. (:
Points : 657
Registration date : 24/12/2008

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyTor Mar 03, 2009 5:36 pm

Največkrat mam dodatke za lase, zapestnice, verižice ... vse. Brez katerega modnega dodatka ne morete? 51711
Ljubim modno kramo. Brez katerega modnega dodatka ne morete? 399579 Se ne morem odločit, kaj imam najraje, ampak označila sm dodatke za lase, zapestnice in verižice ... uhanov in prstanov drugače ne nosim pogosto. Brez katerega modnega dodatka ne morete? 51711
Nazaj na vrh Go down
barbie_
Začenjaš...
Začenjaš...
barbie_


Female Število postov : 22
Anahi kot igralka ali kot pevka? : oboje =$
Points : 0
Registration date : 03/03/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyTor Mar 03, 2009 8:01 pm

Brez verižice. Brez katerega modnega dodatka ne morete? 75402
Nazaj na vrh Go down
Hayden
Kraljica kvalitetnih postov [♥]
Kraljica kvalitetnih postov [♥]
Hayden


Female Število postov : 175
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Oboje
Points : 118
Registration date : 27/02/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyTor Mar 03, 2009 10:26 pm

Ne morem brez mojih zapestnic, ki mi ful pomenjo in dodatkov za lase, razne elastike ipd. Enkrat sem si ful zapestnic gor dala pol mi je pa zdravnik reku, da jih morm dol dat, ker me kao preveč stiskajo in ni dobr zarad krvnega obtoka, zdej mam pa use čist na rahlo zavezane. In ena iz Pirana je tok lepa in ful kvalitetna in unikatna, tko, da to bom verjetno mela skos gor. Pa še popusst mi je dal un gospod, ki to prodaja. Brez katerega modnega dodatka ne morete? 51711
Nazaj na vrh Go down
Tinkerbell
Si že v formi...
Si že v formi...
Tinkerbell


Female Število postov : 88
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Obojeee!
Osebno sporočilo : Any i DO believe in you!
Points : 102
Registration date : 06/04/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptySre Apr 08, 2009 1:31 pm

Uhh definitivno ne morm brez zapestnic! Hehehee to je moiii zlo pomemben modni dodatek Brez katerega modnega dodatka ne morete? 75402
Nazaj na vrh Go down
any.*
Si že v formi...
Si že v formi...
any.*


Female Število postov : 111
Anahi kot igralka ali kot pevka? : pevkaa
Points : 110
Registration date : 03/03/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptySob Apr 18, 2009 6:53 pm

jas lahko komot zdržim bres modnih dodatkov. edino bres zapesnice na roki to pa res. heh Brez katerega modnega dodatka ne morete? 75402
Nazaj na vrh Go down
mariposita.
VIP pomočnik [♥]
VIP pomočnik [♥]
mariposita.


Female Število postov : 781
Anahi kot igralka ali kot pevka? : oboje,ampak kot pevko bolj...
Osebno sporočilo : Any te amo muchisimo...Tu eres mi vida para siempre...TE AMO...TE AMO....
Points : 933
Registration date : 11/02/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyČet Maj 07, 2009 1:25 pm

jaz ne zdrzim brez prstana pa nosim tui verizice pa zapesnice ...
španje za franze pa mi niso vsec elastike ja ki ko ti je vroce si jo das gor cene
Nazaj na vrh Go down
https://anahisinlimites-slo.slovenianforum.com
tara
Začenjaš...
Začenjaš...
tara


Female Število postov : 23
Anahi kot igralka ali kot pevka? : pevka
Osebno sporočilo : Hey.
Points : 23
Registration date : 30/04/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyPon Jun 01, 2009 3:52 pm

Jst nosim uhane drgač pa zdei zadne čase nosm tut zapestnco, pr športni pa nujno rabm gumico kr če ne ne morm nč delat kr mam dolge lase Brez katerega modnega dodatka ne morete? 64130
Nazaj na vrh Go down
;ptica
Začenjaš...
Začenjaš...
;ptica


Female Število postov : 15
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Kot pevka.
Osebno sporočilo : Anahi rocks.
Points : 15
Registration date : 16/06/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptySre Jun 17, 2009 7:58 pm

najbolj od naštetega nosim zapestnice, ni dneva ki jih nebi nosla Brez katerega modnega dodatka ne morete? 64130
Nazaj na vrh Go down
Tinna
Si že v formi...
Si že v formi...
Tinna


Female Število postov : 52
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Oboje
Osebno sporočilo : Te quiero bebita :* Eres una persona muy IMPORTANTE PARA MI
Points : 54
Registration date : 22/03/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptySre Avg 12, 2009 6:45 pm

Brez zapestnic, ker so nek prepozavni znak RBD fanov. Nikol jih ne dam dol Brez katerega modnega dodatka ne morete? 51711
Nazaj na vrh Go down
http://dulcemania-slo.online-talk.net/portal.htm
Lady GaGa
Asistent [♥]
Asistent [♥]
Lady GaGa


Female Število postov : 228
Starost : 29
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Los 2 juntos. (:
Osebno sporočilo : Uživaam Lajf. (:
<333
Points : 185
Registration date : 23/02/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptySre Avg 12, 2009 7:19 pm

Vedno imam na sebi zapestnice in verižice. Brez tistih enostavno nemorem. Velikokrat imam v laseh kakšne špangice ali obroč. Čop sem se pa prov odvadla met. Zdej sm začela bit obsedena tut z prstani. Fetiš na uhane pa sm mal pustila za sabo. Ko sm mela ene 13 sm si ful preluknala ušesa pa mela ful uhanov u ušesih, ampak sm se naveličala pa mam še samo tri luknje.
Nazaj na vrh Go down
Tinnca.
Začenjaš...
Začenjaš...
Tinnca.


Female Število postov : 38
Starost : 30
Anahi kot igralka ali kot pevka? : Oboje*
Points : 40
Registration date : 03/09/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyČet Sep 03, 2009 9:13 pm

Ja itak da zapestnic, tko k je tinna zgori povedala so znak RBD.ja pa jst jih utt nikoli nesnamem dol.
Nazaj na vrh Go down
http://anahiprincesa.bestforumonline.com
rebelde-anahi
Začenjaš...
Začenjaš...
rebelde-anahi


Female Število postov : 18
Starost : 26
Anahi kot igralka ali kot pevka? : oboje
Points : 18
Registration date : 27/02/2009

Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? EmptyPet Sep 18, 2009 7:27 am

hm... nč ne nosm več tu pa tm mam kakšno drugače pa nč kej tazga.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brez katerega modnega dodatka ne morete?   Brez katerega modnega dodatka ne morete? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Brez katerega modnega dodatka ne morete?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahí Sin Limites :: {{ ankete ;; encuestas ;; polls-
Pojdi na: